U18 a U16: S Prostějovem jenom bod

pondělí, 4. 9. 2017 18:20

Rezerva staršího dorostu vybojovala proti Prostějovu bod. Mladší tým U16 podlehl Prostějovu 1:4.

U18: 1.FC Slovácko - 1.SK Prostějov U18 3:3 (2:2)

I když Slovácko vstřelilo tři góly a mohlo přidat další, tak se opět stejně jako v předchozím utkání v Ostravě nevyvarovalo chyb v defenzivě a mohlo klidně proti velmi nepříjemnému a dobře hrajícímu soupeři inkasovat daleko více branek a to především v prvním poločase.

Branka:  6.Jahoda, 27.Žák, 63.Tomaštík - 4.Marčík, 22.Marčík, 82.Jašíček

Sestava: Bachůrek – Jahoda Janík, Jurák, Jakubowicz- Dvořáček (65.Liška), Leskovjan (45.Pavlíček), Hrabina (65.Krejčík) – Tomaštík, Janša (45.Gavenda) ,Žák (65. Kafka)

Trenéři: Petr Slončík, Eda Chudárek

U16: 1. FC Slovácko – 1.SK Prostějov 1:4 (1:3)

Slovácko mělo do utkání špatný vstup, v 5. min. si domácí nepohlídali rohový kop a Prostějov šel do vedení.

Domácí Slovácko dokázalo odpovědět v 16. min., kdy se po přihrávce Houdka trefil Kratochvíla.

Hosté však do poločasu dokázali 2x potrestat hrubky v defenzívě a vytvořili si dvoubrankové vedení.

Ve druhém poločase mělo Slovácko velkou územní převahu, kterou však nedokázalo využít ke vstřelení kontaktní branky.

Prostějov v závěru přidal další branku a uštědřil Slovácku lekci z produktivity.

Branka: 16. Kratochvíla

Sestava: Čubík – Bartoš, Kočí, Gabriš (52. Janoušek), Porč (62. Hynek) – Kirschner, Kudela, Byrtus – Houdek (62. Knotek), Kratochvíla, Pak

Trenéři: Hlaváček, Zlínský