U18 a U16: Ve Znojmě úspěšní napůl

pondělí, 14. 8. 2017 07:23

Rezerva staršího dorostu se Znojmem prohrála, jejich mladší kolegové z U16 vyhráli nad Znojmem 4:0.

U18: Znojmo - 1.FC Slovácko 2:1 (2:0)

V utkání jsme celkem slušně kombinovali, byli silní na míči a měli velmi dobré momenty, ale bohužel ve finální fázi nám scházela větší kvalita a lepší řešení. S čím nejsme  spokojeni, tak je defenzíva a hra v obou šestnáctkách. Chyběl nám vetší důraz a nasazení, což taky rozhodlo o konečném výsledku.

Branka: 54. Žák

Sestava: Trčka – Ševčík (45. Jakubowicz), Janík, Liška, Kočiš - Žák, Nedorostek (60. Pavlíček), Dvořáček - Gavenda, Ryšánek (60. Rožek), Tomaštík.

Trenéři: Petr Slončík, Eda Chudárek

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS: V dalším kole čeká Slovácko utkání s Frýdkem-Místkem. Utkání se hraje ve středu 16.8 od 13:30 hod na stadionu Širůch ve Starém Městě.

U16: Znojmo- 1.FC Slovácko 0:4 (0:2)

Mladší dorostenci Slovácka vstoupili do utkání aktivně a v 7. minutě byli odměněni vedoucí brankou, když se trefil Kratochvíla.

Po celý první poločas mělo Slovácko více balón na svých kopačkách, do konce poločasu se pak po rychlé akci prosadil ještě Pak.

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu, Slovácko mělo územní převahu, kterou nakonec vyjádřilo až ke konci utkání dalšími dvěma góly.

Branky: 7., 77. Kratochvíla, 34. Pak, 72. Bartos

Sestava: Bachůrek – Bartoš, Janoušek, Kočí, Hynek (63. Porč) – Kirschner, Bobčík (51. Raisigl), Byrtus – Houdek (63. Hořinka), Kratochvíla, Pak (51. Knotek)

Trenéři: M.Hlaváček, A.Zlínský.

neděle, 19. 11. 2017 14:26