U18: Dorostenci ze Znojma body nepřivezli

pondělí, 3. 4. 2017 09:11

Dorostenci Slovácka kategorie U18 zajížděli ve 3. jarním kole do Znojma, odkud však  žádné body nepřivezli.

U18 : Znojmo - 1.FC Slovácko 5:1 (5:1)

Ve Znojmě naši hráči poprvé na jaře nastoupili na přírodní trávě a některým tento terén dělal obrovské problémy. Po hrubých individuálních chybách jsme soupeře nechali jít do dvoubrankového vedení. Krátce poté jsme sice snížili Furmánkem, ale dobře hrající domácí přidali ještě do poločasu další 3 branky a náš tragický výkon v 1.poločase zastavil na hrozivém skóre. Ve 2. půli soupeř už jen výsledek kontroloval.

Branka: 19. Furmánek

Sestava : Horáček - Jakubowicz, Bumbalík, Vlček, Berčík - Liška, Pavlíček, Žák - Gavenda, Furmánek, Hrabina (58. Atang)

Trenéři : J.Palinek, E.Chudárek

V dalším kole MSDL přivítáme ve Starém Městě na Širůchu celek z Kroměříže. Hraje se v neděli 9.4. v 16:00 hod.

čtvrtek, 22. 2. 2018 19:16