U18 i U16 s Baníkem smírně

neděle, 17.04.2011 21:01

„U18“ – Škoda nevyužitých příležitostí

1.FC SLOVÁCKO „U18“ – Baník Ostrava „U18“ 1:1 (0:1)

V nedělním dopoledni na sebe narazily dva nadprůměrné týmy MSDL a utkání se muselo líbit. Nechyběla mu bojovnost, agresivita, herní kvalita a také góly. První dvě příležitosti zápasu mělo Slovácko, jmenovitě Schenel, ale ani hlavičkou z hranice malého vápna ani dorážkou po střele Doliny míč do branky nedopravil. Do vedení se tak dostali hosté ve 38. minutě. Z přímého kopu ze vzdálenosti 25m obstřelil hostující hráč domácí zeď a brankář Motyčka již na míč nedosáhl – 0:1. Tímto výsledkem již skončil první poločas.
Po pauze byl zpočátku aktivnější Baník, ale k vážnějšímu ohrožení branky se nedostal. Od 20. minuty druhé půle začali přebírat otěže zápasu domácí a odměnou jim bylo srovnání skóre. To po autovém vhazování do pokutového území přistavil Haša míč Bančákovi a ten střelou k tyči vyrovnal – 1:1. Do konce utkání měli ještě slibné příležitosti Schenel a hlavně Haša, jehož přízemní rána však našla pouze nohy hostujícího brankáře. V utkání velmi dobré úrovně si tak oba celky nakonec body rozdělily.

K příštímu utkání zajíždí 1.FC SLOVÁCKO „U18“ v sobotu do Karviné, začátek utkání je v 10.15h.

Branka: 68. Bančák

Sestava: Motyčka – Hladiš, Michna, Lipoti, Forro – Dolina, Banasik, Svízela, Masařík (50.Bančák) – Schenel, Haša. Trenéři: Vajčner Stanislav, Chudárek Eduard.

"U16" - Ztracené tři body

1.FC SLOVÁCKO "U16" – Baník Ostrava "U16" 1:1 (1:0)

1.FC Slovácko se ve 20.kole utkalo s velmi silným soupeřem Baníku Ostrava. Začátek utkání patřil domácím a již ve 12.minutě se dostali do vedení, když se z 18 metrů z volného přímého kopu trefil Hanák. Domácí hráli aktivně a další dvě gólové akce zůstaly nevyužity. Hosté hrozili většinou z dlouhých autů a střel z dálky. Druhá půle již nebyla ze strany Slovácka tak kvalitní jako první a navrch měl soupeř z Ostravy.Díky štěstí a střelám do tyče a břevna však nadále svítilo na ukazateli skóre jedna nula pro Slovácko. Vedení mohlo být i vyšší, ale dvakrát Hanák ani Rusňák své brankové příležitosti neproměnili. V závěru utkání, přesně v 73.minutě přišel šok pro domácí. Po nedorozumění zadních řad přišel velmi laciný vlastní gól a srovnání Baníku na 1:1.. Ve zbývajících minutách si již ani jeden z týmů vážnější příležitost nevytvořil a tak utkání skončilo remízou 1:1.

Branka: 12. Hanák
Sestava:Galář-Ouroda 78´(Lekeš), Bucala, Kozubík, Rusňák - Slaný (60´Palička), Zmrzlík (65´Holík), Ťok, Michna -  Hanák, Janečka. Trenéři Němčický,Stašek