U18 porazila Prostějov, v Kroměříži však podlehla

pondělí, 5. 9. 2016 18:03

Tým do 18 let doma přivítal Prostějov a venku se utkal s Kroměříží.

U18: 1. FC Slovácko - 1. SK Prostějov 4:1 (3:1)

Záložní dorost na svém domovském stadionu Širůch přivítal v odloženém utkání 1.kola nebezpečný Prostějov.

Do utkání naši hráči vstoupili aktivně a již v 7. minutě otevřel skóre Jüstel. Při výpadku koncentrace u rohového kopu hostí soupeř vyrovnal.

Přidali jsme na obrátkách a odměnou nám byly dvě vstřelené branky ještě do poločasu.

Po hodině hry jsme si zbytečným vyloučením Bumbalíka zkomplikovali cestu za třemi body.

Více jsme se soustředili na obrannou fázi a z jednoho rychlého protiútoku dnes střelecky disponovaný Furmánek zkompletoval hattrick. Soupeř se už na více nezmohl a 3 body zůstaly zcela zaslouženě doma.

Branky: 7. Jüstel, 30., 40. a 70. Furmánek

Sestava: Horáček - Jakubowicz, Říhák, Bumbalík, Jamný - Krejčík (85´ Liška), Leskovjan, Kohút (88´ Žák) - Jüstel (64´ Gavenda), Furmánek (75´ Hrabina), Gabčo

Trenéři: J.Palinek, E.Chudárek

U18: SK HS Kroměříž - 1.FC Slovácko 3:1 (1:0)

Záložní dorost zajížděl ve 4. kole MSDL do Kroměříže.

Vyspělejší domácí tým na nás vyrukoval s agresivním a hodně důrazným fotbalem. My jsme kontrovali spíše technickou hrou se spoustou střel, i když nepřesných.

Domácí se ujali vedení po našich několika po sobě jdoucích chybách.

Na začátku druhé půle přidali druhý gól opět po chybě z naší pravé strany a byli na koni.

Zvýšili jsme aktivitu i přesnost v kombinační hře a odměnou nám byla vstřelená kontaktní branka Jüstelem.

Od té doby se domácí hráči jen bránili a nám se nepodařily proměnit dvě obrovské šance Salaye a Jüstela. Třetí branku jsme inkasovali až v samotném závěru. Myslím, že by utkání určitě slušela remíza.

Branka: 74. Jüstel

Sestava: Horáček - Jakubowicz (55. Gavenda), Říhák, Jaich, Jamný - Krejčík (46. Furmánek), Pavlíček (65. Žák), Kohút - Hrabina, Salay, Jüstel

Příští zápas

V dalším kole přivítáme na stadionu Širůch celek HFK z Olomouce. Utkání se odehraje v neděli 11.9.2016 v 16:00 hod.