U18: Remíza se Sigmou Olomouc

středa, 1. 11. 2017 08:27

Rezerva staršího dorostu remizovala doma s Olomoucí 2:2.

U18: 1.FC Slovácko- Sigma Olomouc 2:2 (2:1)

V první půli bylo Slovácko aktivnějším a lepším týmem, kontrolovalo hru, dalo dvě branky, nastřelilo břevno a neproměnilo další velmi dobré příležitosti a v poslední minutě z rychlého protiútoku inkasovalo gól do šatny a zbytečně si utkání zkomplikovalo.

Po změně stran už byla hra v silném větru více rozháraná, vázla kombinace a Sigmě se podařilo srovnat jak hru, tak i skóre, které se už po dalších příležitostech na obou stranách do konce utkání nezměnilo.

Branka: 6.Furmánek, 16.Řehola – 45. a 56. Raab

Sestava: Peka – Jahoda , Janík, Jurák, Kočiš  – Chytil , Pavlíček, Krejčík (55.Dvořáček) – Tomaštík (80. Gavenda), Furmánek (76.Kafka),Řehola (68.Hrabina)

Trenéři: Petr Slončík, Eda Chudárek

Příští zápas

Obě poslední utkání podzimní části odehraje naše U18 na hřištích soupeře. Nejprve 5.11 v 10:00 ve Vítkovicích a týden na to 12.11 v 10:30 ve Frýdku-Místku.