U18 zvítězila nad Spartou Brno

úterý, 27. 9. 2016 08:08

Slovácká U18 přivítala na Širůchu Spartu Brno.

U18: 1.FC Slovácko - FC Sparta Brno 3:1 (2:0)

Do utkání jsme vstupovali v roli favorita, což jsme potvrzovali kvalitním výkonem celý 1. poločas.

Dařila se nám kombinační hra i rychlý přechod do útoku. Herní převahu jsme korunovali dvěma góly a spoustou dalších šancí.

Po přestávce jsme si laxním přístupem koledovali o kontaktní branku, která zákonitě přišla.

Dopouštěli jsme se hrubých individuálních chyb a bylo velkým štěstím, že soupeř byl ve finální fázi často zbrklý.

Zcela jasný zápas jsme doslova v porodních bolestech dovedli do vítězného konce. Za výkon ve 2. půli se musíme všichni stydět.

Branky: 9. Hrabina (Furmánek), 19. Furmánek, 90. Vlček (Furmánek)
Sestava: Horáček - Jakubowicz, Bumbalík, Červinka, Jamný - Krejčík (68.Gavenda), Pavlíček, Žák - Hrabina, Furmánek, Hani (59.Vlček)
Trenéři: J.Palinek, E.Chudárek

Příští zápas U18

V dalším kole Slovácko zajíždí k soupeři do Vyškova. Utkání se hraje v neděli 2.10. v 10:15 hod.