U19 a U17: Devatenáctka porazila Karvinou 4:1

Hráči do 19 let porazili Karvinou 4:1, sedmnáctka podlehla Karviné 2:3.

1.FC Slovácko U19 - MFK Karviná U19 4:1 (3:1)

Branky: Polášek 2, Velecký 2

Sestava: Borek - Bartoš, Gabriš, Jaich, Pak - Kudela, Polášek, Velecký (75.Kočí) - Houdek (63.Švrček), Kratochvíla (83.Knotek), Juroška

Hodnocení trenéra Stýskala: Vyšla nám úvodní půlhodina utkání, kdy jsme se dostali do vedeni 3-0. Soupeř snížil na 3-1 a od téhle chvíle jsme se nemohli dostat k naší hře, začali jsme prohrávat osobní souboje, soupeř zjednodušil hru nákopy a my se nedokázali s tímto vyrovnat. Kluky určitě pochválím za vítězství, výkon si rozebereme u videa, potrénujeme, abychom se zase v naší hře posunuli dále a i nadále se zlepšovali.

1.FC Slovácko U17 – MFK Karviná U17  2:3 (1:2)

Branky: 5. Mandinec, 70. Řezník

Sestava: Urban - Kraváček, Kabelka (28. Polák), Janečka, Bartoš - Mandinec, Novotný, Pummer (68. Absolon) - Horáček (62. Prokeš), Chodura (57. Řezník), Růžička

Mladší dorostenci měli povedený vstup do utkání, kdy Mandinec proměnil v úvodu penaltu a poslal Slovácko do vedení.

Karviná do poločasu však dokázala skóre dvěma brankami otočit a na začátku druhé půle přidala další branku.

Slovácko v 70. min. sice snížilo zásluhou Řezníka, ale na body po slabém výkonu nedosáhlo.

čtvrtek, 12.03.2020 09:57