U19 a U17: Dorost veze tři body ze Sparty

pondělí, 17. 9. 2018 15:55

Starší dorostenci porazili Spartu 2:1, jejich kolegové z U17 bodovat nedokázali.

U19: AC Sparta Praha – 1. FC Slovácko 1:2 (0:2)

Velice náročné utkání proti velice kvalitnímu soupeři. Kluci odvedli maximální výkon na hranici svých možností. Přístup, nasazení a organizace hry byla na vysoké úrovni a tako jedině se dá hrát dorostenecká první liga.

V prvním poločase jsme vstřelili dvě pěkné branky. Ve druhém poločase nás soupeř zatlačil, ale štěstí stálo na naši straně a tak jsme odvezli z Prahy 3 body. Věříme, že toto utkání pomůže všem klukům ke zlepšení a přidá motivaci do další tréninkové práce.

Branka: Švrček, Šánek

Sestava: Andres – Pernica, Janík, Baran, Jahoda – Vítek, Leskovjan (86‘ Vincour), Polášek – Šánek, Švrček (75‘ Švrček), Tomaštík (67‘ Hajnoš)

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS: Další mistrovské utkání se hraje v sobotu 22. 9. 2018 od 11:00 proti Mladé Boleslavi.

U17: Sparta Praha – 1. FC Slovácko 4:1 (3:0)

Mladším dorostencům nevyšel úvod utkání a po 10. min. prohrávali 2:0.

I když byla v poli hra vyrovnaná, Sparta dokázala v 36. min. potrestat další chybu v obraně a zvýšila již na 3:0.

Do druhé půlky vstoupili mladíci ze Slovácka výrazně lépe, přehrávali Spartu a dokázali v 49. min. snížit zásluhou Kratochvíly.

Rozhodnutí o výsledku přinesla 66. min., kdy Sparta využila další chybu v rozehrávce a stanovila konečný výsledek na 4:1.

Branky: 3. Sejk, 9. Žížala, 36. Karabec (p), 66. Šilhart – 49. Kratochvíla

Sestava: Borek (45. Bachůrek) – Bartoš (45. Knotek), Janoušek (36. Kočí), Gabriš, Porč (68. Pak) -  Kudela, Velecký, Kirschner (68. Hynek) - Houdek, Kratochvíla, Byrtus

Trenéři: Hlaváček, Zlínský