U19 a U17: S Pardubicemi výhra a remíza

úterý, 23. 10. 2018 07:05

Doma s Pardubicemi získali dorostenci 4 body.

U19: 1. FC Slovácko – FK Pardubice 1:0 (1:0)

Velice náročné utkání fyzicky a v určitých souvislostech i psychicky. V prvním poločase jsme si vytvořili několik šancí a vstřelili branku, která později znamenala 3 body. Obecně bylo utkání více či méně bojovné s minimem šanci na obou stranách. Ke konci utkání nás soupeř opticky zatlačil do defenzívy, ale větší příležitost si nevypracoval. Díky brance z prvního poločasu jsme vyhráli a získali důležité 3 body.

Branka: Polášek

Sestava: Andres – Pernica, Janík, Baran, Jahoda – Vítek, Leskovjan (60‘ Vincour), Polášek – Kohút, Švrček (75‘ Křižák), Šánek (89‘ Řehola)

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS: Další mistrovské utkání se hraje v sobotu 27. 10. 2018 od 12:00 proti Dukle Praha.

U17: 1. FC Slovácko – Pardubice 1:1, pen.: 1:4

Mladší dorostenci vstoupili do utkání aktivně, dokázali si vytvořit několik nadějných příležitostí. V 16. min. otevřel skóre hlavou Gabriš. Po gólu pokračovala snaha domácích o navýšení vedení, ale brzdila je mnohdy nepřesnost a zbrklost. Pardubice ve 31. min z rychlého brejku vyrovnali. Druhý poločas byla k vidění snaha o vstřelení vedoucí branky, velké šance Kočího a Kratochvíli však skončili pouze na tyči. Utkání skončilo nerozhodně 1:1, v penaltovém rozstřelu byli pak úspěšnější hostující hráči.

Branky: 16. Gabriš – 31. Štichauer

Sestava: Bachůrek – Bartoš, Ligás (65. Pak), Gabriš, Porč - Kudela, Kirschner (49. Velecký), Kočí – Houdek (73. Hynek), Kratochvíla, Byrtus

Trenéři: Hlaváček, Zlínský

neděle, 20. 1. 2019 18:18