U19 a U17: Slovácko vítězné s Příbramí

pondělí, 7. 8. 2017 10:40

Oba dorostenecké týmy si poradily se silnou Příbramí, když Slovácko v obou zápasech zvítězilo 2:1.

U19: 1. FC Slovácko – Příbram 2:1 (0:0)

Začátek zápasu byl velmi kostrbatý z obou stran, hrálo se opatrně a velmi nepřesně. Od 15.minuty začali hráči Slovácka být aktivnější a svého soupeře přehrávat.

V rozmezí mezi 20. a 30. minutou měl dvě obrovské šance velmi dobře hrající Michal Kohút, obě ale zůstaly nevyužity. Soupeř ale nezahálel a své příležitosti si dokázal vytvořit také, domácí vždy podržel v bráně Kovář.

V druhém poločase se ve hře nic nezměnilo, domácí se snažili hrát postupným útokem a hosté spoléhali na rychlý protiútok.

V 54.minutě se na domácí přiklonilo i štěstí, kdy po několika nepřesně zakončených brankových příležitostech padla spíše náhodná branka, kdy domácí Jakub Jamný centroval a míč skončil v bráně 1-0.

Domácí se snažili o navýšení náskoku, ale nastala chyba v obranném pásmu, kterou brankář Kovář zastavil faulem v pokutovém území a hosté z penalty vyrovnali na 1-1.

O konečném stavu rozhodli domácí v 75.minutě, kdy po standardní situaci rozhodl Miklík.

Branky: 54. Jamný, 75. Miklík – 64.Hloušek

Sestava: Kovář – Olšanský, Miklík, Řihák, Jamný – Leskovjan, Chytil, Kohút – Pernica (65.Hrabina), Furmánek (85.Baran), Hajnoš (78.Řehola)

Trenéři: T.Stýskal, J.Palinek, P.Drobisz

Příští zápas

V dalším kole čeká Slovácko derby v sousedním Zlíně. Hraje se na Vršavě 12.8.2017 v 10:30.

U17: 1.FC Slovácko - Příbram 2:1 (1:1)

V prvním poločase na staroměstském Širůchu měli více ze hry hosté. Přesto šli ve 28.minutě do vedení domácí a to zásluhou Šenkeříka po přihrávce Poláška – 1:0.

Hostující Příbram hrající důrazný, běhavý fotbal, však ještě do konce první půle zásluhou Vohradského vyrovnala 1:1.

V druhém poločase se hra domácích zlepšila. Dařila se jim kombinace, byli na míči více než soupeř a výsledkem byla druhá branka v síti soupeře, konkrétně ve 48.minutě po povedené střele Hausknechta.

Příbram si v závěru zápasu vytvořila převahu, ale domácí hráči zodpovědným výkonem změnu stavu utkání nedovolili.

Branky: 28. Šenkeřík, 48. Hausknecht – 37. Vohradský

Sestava: Peka – Kaňovský (41.Horák) Suchánek, Jaich, Janás (69.Žiška) – Polášek, Novotný, Husknecht (64.Vincour) – Škrabal (60.Šimoník) Švrček, Šenkeřík.

Trenéři: M. Hlahůlek, V. Uhlíř

V dalším kole 12.8. 2017 zajíždí Slovácko k derby do Zlína.

U16 a U18: Slovácko s Frýdkem-Místkem nezaváhalo včera, 15:28
U16 a U18: Slovácko s Frýdkem-Místkem nezaváhalo

U16 a U18: Slovácko s Opavou úspěšné napůl včera, 15:00
U16 a U18: Slovácko s Opavou úspěšné napůl

U17 porazila Bohemku po penaltách včera, 14:22