U19 a U17: Starší dorost veze výhru ze Slavie

úterý, 16. 10. 2018 08:46

Dorostenci byli úspěšní napůl.

U19: SK Slavia Praha – 1. FC Slovácko 2:3 (1:1) - penalty

Vstup do zápasu se nám nepodařil, ale po vyrovnání na 1:1 jsme začali daleko lépe hrát, soupeře napadat a dostávat se do brankových příležitostí.

Ve druhém poločase byla hra vyrovnaná a výsledek 2:2 je víc jak spravedlivý.

Nakonec jsme zvládli i pokutové kopy a vezeme z Prahy 2 body.

Kluci odvedli zlepšený výkon a odehráli po delší době kvalitní utkání.

Branka: Baran, Křižák

Sestava: Andres – Pernica, Janík, Baran, Jahoda – Vítek, Leskovjan (76‘ Křižák), Polášek – Řehola (67‘ Byrtus), Švrček (88‘ Vincour), Šánek

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS: Další mistrovské utkání se hraje v sobotu 20. 10. 2018 od 13:00 proti Pardubicím.

U17: Slavia Praha - 1. FC Slovácko 4:0 (1:0)

V prvním poločase byla nebezpečnější domácí Slavia, která ve 26. min. šla do vedení, když proměnila pokutový kop.

Začátek druhého poločasu zahrozilo i Slovácko, ale vyrovnávací branku vstřelit nedokázalo.

Proti favoritovi soutěže se mladší dorostenci drželi výsledkově do 67. min, kdy domácí Slavia druhou brankou definitivně zlomila odpor Slovácka. Bohužel v závěru Slavia vstřelila ještě dvě branky a byl z toho jednoznačný výsledek pro domácí.

Branky: 26. Toula, 67. a 69. Douděra, 76. Šubert

Sestava: Bachůrek – Bartoš, Ligás, Gabriš, Porč (74. Hynek) -  Kudela, Kirschner, Kočí – Houdek (67. Hořínka), Kratochvíla, Byrtus (48. Pak)

Trenéři: Hlaváček, Zlínský