U19 a U17: V Karviné prohra a výhra

pátek, 31. 8. 2018 08:58

Starší dorost prohrál v Karviné 0:4, mladší dorostenci do 17 let naopak vyhráli 3:0.

U19: MFK Karviná – 1. FC Slovácko 4:0 (3:0)

V tomto utkání byl soupeř z Karviné nad naše síly. My jsme propadli ve všech atributech, byli jsme jasně horší a zaslouženě prohráli. Je škoda, že šance, které jsme si vypracovali v druhém poločase, jsme nedokázali proměnit a utkání tak aspoň zdramatizovat.

Sestava: Trčka – Pernica, Janík, Baran, Jahoda – Tomaštík, Leskovjan, Polášek – Škrabal (56‘ Hajnoš), Řehola (46‘ Švrček), Šánek

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS: Další mistrovské utkání se hraje v sobotu 1. 9. 2018 od 11:00 proti Českým Budějovicím.

U17: Karviná – 1. FC Slovácko 0:3 (0:2)

Mladší dorostenci vstoupili do utkání velmi aktivně. Ve 2. min. poslal Slovácko do vedení Byrtus a o minutu později vedlo Slovácko již 2:0, když se trefil Porč.

Mladší dorostenci kontrolovali utkání, vytvořili si postupně další šance, které však po delší dobu zůstali nevyužity.

Definitivní pojistku na 3:0 přidal až v závěru druhého poločasu Hynek. Slovácko tak bralo v Karviné po zásluze všechny tři body za vítězství 3:0.

Branky: 2. Byrtus, 3. Porč, 78. Hynek

Sestava: Bachůrek – Hořínka (60. Hynek), Gabriš, Janoušek, Porč (65. Pak) -  Kudela, Velecký, Kirschner – Houdek, Kratochvíla (75. Knotek), Byrtus (70. Bartošek)

Trenéři: Hlaváček, Zlínský

pondělí, 17. 9. 2018 15:52