U19 a U17: Ve Zlíně prohra a výhra

pondělí, 12. 11. 2018 11:39

Starší dorost U19 ve Zlíně nevyhrál, dorostenci do 17 let v derby zvítězili brankou Houdka.

U19: FC FASTAV Zlín – 1. FC Slovácko 3:1 (1:1)

V utkání proti velice známému soupeři jsme předvedli v prvním poločase slušný výkon, dali jsme první branku. Bohužel v nastavení prvního poločasu soupeř ze standardní situace vyrovnal a tento moment ovlivnil i zbytek utkání.
V druhém poločase jsme vytvořili v obraně několik individuálních chyb, které soupeř využil. Bohužel jsme utkání nezvládli a prohráli 1:3.

Branka: Vincour

Sestava: Andres – Vincour (74‘ Křižák), Janík, Baran, Jahoda – Vítek, Kohút, Polášek – Pernica (60‘ Hajnoš), Švrček, Šánek (60‘ Řehola)

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS: Další mistrovské utkání se hraje v sobotu 17. 11. 2018 od 11:00 proti Jihlavě.

U17: FC FASTAV Zlín . 1. FC Slovácko 0:1 (0:0)

Mladší dorostenci byli v derby se Zlínem aktivnějším týmem. V prvním poločase si vytvořili více brankových příležitostí, ale ke gólovému efektu nevedla ani jedna střela. Druhý poločas Slovácko stupňovalo tlak, výsledkem toho byla červená karta pro domácího brankáře v 58. min. Mladicí ze Slovácka využili přesilovku v 71. min., kdy se v pokutovém území uvolnil Houdek a poslal Slovácko do vedení. Slovácko v závěru kontrolovalo utkání, a tak mohli mladší dorostenci po závěrečném hvizdu slavit zasloužené vítězství.

Branky: 71. Houdek

Sestava: Bachůrek – Bartoš, Ligás, Kočí, Pak -  Kudela, Kirschner (74. Mustafa), Velecký – Houdek, Kratochvíla, Hynek (67. Stropsa)

Trenéři: Hlaváček, Zlínský

neděle, 16. 12. 2018 06:55

Sadílek si odbyl premiéru v lize i LM včera, 10:15