U19 a U17: Slovácko přivezlo body z Olomouce

úterý, 14. 8. 2018 15:17

Mladší dorost přivezl z Olomouce tři body za výhru, starší dorostenci si připsali bod za remízu v základní hrací době.

U19:  SK Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko 2:2 (1:0) – penalty 5:3

První utkání ligy dorostu jsme odehráli na půdě mistra v Olomouci. Vstup do utkání se nám povedl, bohužel jsme nedokázali využít šance. Následně jsme ze standardní situace inkasovali a po této brance jsme vypadli z role a soupeř byl lepší.

V druhém poločase jsme se zlepšili ve všech směrech a naše hra měla lepší kvalitu, jak hra soupeře. Zaslouženě jsme vyrovnali a utkání remizovali. Bohužel v loterii pokutových kopů jsme padli.

Branka: Šánek, Polášek

Sestava: Trčka – Pernica, Janík, Baran, Jahoda – Vítek, Leskovjan, Polášek – Škrabal (64‘ Tomaštík, Řehola (64‘ Vincour), Šánek

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

POZVÁNKA NA DALŠÍ ZÁPAS: Další mistrovské utkání se hraje v sobotu 18. 8. 2018 od 11:00 proti FC Baník Ostrava.

U17: Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko 2:3 (0:1)

Mladší dorostenci Slovácka si po divokém utkání se Sigmou Olomouc nakonec odvezli všechny tři body. V prvním poločase mělo Slovácko více ze hry, dokázalo si vytvořit několik zajímavých příležitostí. Gólová akce se urodila ve 40. min, kdy se prosadil Kratochvíla. Hned na začátku druhého poločasu po rohu zakončoval Gabriš a dal Slovácku dvoubrankové vedení, které však příliš dlouho netrvalo. Sigma se nadechla a během chvíle dokázala srovnat na 2:2. Následovala pasáž, ve které mohly oba týmy strhnout vedení na svou stranu. V 66. min. byl v samostatném úniku faulován Byrtus a domácí obránce viděl červenou kartu. Početní převahu dokázalo Slovácko zúročit v 85. min, kdy krásnou akci zakončil Kirschner a Slovácko tak mohlo slavit cenné vítězství nad silným soupeřem.

Branky: 40. Kratochvíla, 48. Gabriš, 84. Kirschner – 50., 52. Šíp

Sestava: Borek – Bartoš (87. Hořínka), Gabriš, Kočí, Kirschner - Kudela, Velecký, Mustafa (74, Raisigl) – Houdek (76. Bartošek), Kratochvíla, Byrtus (70. Pak)

Trenéři: Hlaváček, Zlínský

neděle, 17. 2. 2019 05:44

Kadlec: Pozice levého stopera mi vyhovuje před 32 minutami
Kadlec: Pozice levého stopera mi vyhovuje

Výsledky dorostu v zimní přípravě 2019 včera, 14:47