U19: Dorost dovezl tři body z Ml. Boleslavi

pondělí, 29. 10. 2012 10:38

Slovácku se podařil vstup do utkání, když hned ve 2. minutě utkání dostal míč Fojtášek a individuálně se dokázal prosadit střelou na zadní tyč - 0:1. Následně se hra odehrávala mezi šestnáctkami s mírnou převahou domácích hráčů, kteří v 18 minutě po chybě obrany dokázali srovnat na 1:1. Slovácko ale dokázalo hru vyrovnat a začalo se více tlačit před branku domácích. Výsledkem byl centrovaný míč do pokutového území, na který si naskočil ve 43 minutě Fojtášek a zařídil Slovácku poločasové vítězství 1:2.

V úvodu druhé půle byla hra vyrovnaná. Šance se objevovaly na obou stranách. V 54. Minutě šli do rychlého protiútoku hráči Slovácka, který dokázali proměnit, když se prosadil Směřička 1:3. Do konce utkání měli hosté převahu, ale vyložené šance Fojtáška nebo Slaného zůstaly nevyužité.

Mladá Boleslav - 1.FC SLOVÁCKO  1:3
Branky: Fojtášek 2, Směřička

Sestava: Vejmola – Rusňák (Groulík), Břečka, Bucala, Palička – Michna (Tesař), Machač, Ťok, Směřička (Slaný)  -  Janečka, Fojtášek

Trenéři: Jan Kameník, Jiří Kowalík

neděle, 13. 8. 2017 17:35

Daníček: Byli jsme dobře připravení včera, 20:00

U18 a U16: Ve Znojmě úspěšní napůl pondělí, 14. 8. 2017 07:23
U18 a U16: Ve Znojmě úspěšní napůl