U19: Slovácko v Brně těsně podlehlo 1:2

pondělí, 23. 10. 2017 08:37

Utkání s velice kvalitním soupeřem jsme odehráli na půdě v Brně. Zápas plný soubojových situací a karet skončil pro nás nešťastně 1:2.

U19: FC Zbrojovka Brno – 1. FC Slovácko 2:1 (0:0)

V prvním poločase jsme nedokázali rychle kombinovat a ztráceli jsme jednoduché míče.

Soupeř měl několikrát výhodu standardní situace a rohového kopu. Jeho jednoduchá nátlaková hra nám dělala veliké problémy.

V druhém poločase jsme lépe kombinovali a dokázali jsme být nebezpeční, bohužel s nulovou efektivností.

Zhruba od 60. minuty jsme nedokázali udržet míč a dostali jsme se pod herní tlak, který znamenal dvoubrankové vedení soupeře.

V posledních deseti minutách jsme dokázali soupeře zatlačit a vstřelit branku na 1:2, bohužel jsme již nedokázali utkání zremizovat, a proto jsme odešli v utkání poraženi.

Branka: Janša

Sestava: Horáček – Olšanský, Miklík, Řihák, Jamný – Leskovjan (77. Chytil), Baran, Kohút – Pernica (89. Jahoda), Janša, Hajnoš (72. Řehola)

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

Příští zápas

V dalším kole čeká Slovácko utkání s Hradcem. Utkání se hraje ve středu 25. 10. 2017 od 12:30 hod. na Širůchu. Přijďte nás podpořit.