U19: Hradec Králové - 1. FC Slovácko 3:0

pondělí, 12. 11. 2012 16:52

V první části utkání se hrál oboustranně kombinační fotbal s kvalitním přechodem do útočné fáze. Hráči Slovácka se dokázali dostat i do finální fáze, která ale ve všech případech skončila na rukavicích gólmana Hradce. Domácí si ale také dokázali vytvořit brankovou příležitost, kterou zneškodnil Vejmola.

Druhá půle navázala na tu první. Minimum nakopávaným míčů, postupný útok a pokusy o zakončení na obou stranách. Slovácká obrana se ale při jedné standardní situaci dopustila chyby, čehož domácí hráči využili a ujali se vedení. Slovácko nesložilo zbraně a snažilo se o vyrovnání. Dokázalo si místy vytvořit tlak, který ale ke skórování nevedl. V závěru utkání se posunul do útoku stoper Břečka a Hradci se podařilo v 87. A 88. minutě navýšit skóre na konečných 3:0.

Hradec Králové - 1. FC SLOVÁCKO  3:0
Sestava: Vejmola – Rusňák, Břečka, Pilka, Palička – Michna, Machač, Ťok, Slaný (Kübl)  -  Janečka, Fojtášek

Trenéři: Jan Kameník, Jiří Kowalík