U19: Na Bohemce prohra po penaltách

pondělí, 5. 3. 2018 07:59

Devatenáctka veze z Bohemky jeden bod.

Utkání příliš pohledného fotbalu nepřineslo. Většinu zápasu lze charakterizovat, jako boj o míč a území s mnoha standardními situacemi.

V průběhu celých 90 minut jsme kombinovali vždy jen na konci obou poločasů a to je velice málo. V utkání jsme dvakrát vedli a vždy jsme vedení ztratili.

Skoro nemožné uvěřit, že ještě v 90. minutě vedeme 2:1 a máme hru pod kontrolou a nakonec prohrajeme na penalty. Z této ztráty bodů se musíme poučit a takové chyby neopakovat.

U19: Bohemians Praha 1905 – 1. FC Slovácko 2:2 (3:2 pen.)

Branka: Řehola, Olšanský

Sestava: Horáček – Olšanský, Miklík, Řihák, Jamný – Leskovjan, Baran (80‘ Krejčík), Kohút – Pernica (88‘ Jurák), Řehola, Hajnoš (70‘ Šánek)

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

Další mistrovské utkání se hraje v sobotu 10. 3. 2018 od 11:00 na Širůchu proti SK Sigmě Olomouc. Přijďte nás podpořit.

neděle, 21. 4. 2019 19:54