U19: Na Spartě pouze čestný gól

úterý, 31. 10. 2017 09:32

Starší dorost si se Spartou neporadil.

U19: AC Sparta Praha – 1. FC Slovácko 6:1 (2:1)

Do utkání proti velice kvalitnímu soupeři jsme vstoupili aktivně a hned v úvodu jsme si vytvořili velkou šanci na vstřelení branky, bohužel bez efektivity.

Soupeř během 5 minut převzal iniciativu a začal být lepší ve všech činnostech. Postupem času nás začal přehrávat a vytvářet si více než 100% šance ke vstřelení branky.

Po několika příležitostech otevřel skóre a stále zvyšoval tempo hry. Byli jsme všude poslední, prohrávali jsme osobní souboje a nedokázali jsme zachytávat náběhy protihráčů. Zaslouženě jsme prohráli první poločas pouze 2:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili naprosto strašidelně, již ve 40. vteřině jsme obdrželi branku.

I za nepříznivého stavu jsme se snažili hrát a vyrovnat se soupeři aspoň v nasazení. Bohužel šance, které jsme si vytvořili jsme nedokázali proměnit, naopak soupeř byl maximálně efektivní a navyšoval skóre.

V utkání jsme byli jasně horší a zaslouženě jsme prohráli 6:1.

Branka: Olšanský

Sestava: Kovář – Olšanský, Miklík, Řihák, Jamný – Leskovjan, Baran (75‘ Chytil), Kohút – Pernica, Janša (78‘ Furmánek), Hajnoš (66‘ Řehola)

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

Příští zápas

V dalším kole čeká Slovácko utkání s Karvinou. Utkání se hraje ve středu 1. 11. 2017 od 14:00 hod. v Karviné.

úterý, 17. 9. 2019 19:13