U19 nestačila na Baník Ostrava

čtvrtek, 6. 8. 2015 22:24

U19: 1.FC Slovácko - FC Baník Ostrava 0:5 (0:2) - hráno 04.08.2015, 11:00 (Širůch)

Sestava:  Bartoš – Kaňovský (61´ Flasar), Škubník, Tkáč, Mareš - Křivánek, Pěnička (70´ Vaďura), Rezek (77´ Janík) - Holík, Pospíšil (81´ Horák), Čajka (67´Demeter)

Hodnocení: Slovácko odehrálo první domácí utkání nového ročníku 1.DL na Širůchu. A hned v prvním utkání dostali velkou lekci z produktivity. Úvod utkání patřil hostům, kteří po hrubých chybách domácích šli do brzkého vedení dva nula. Domácí se přesto dokázali vzchopit. Zlepšili se v kombinaci a postupem času si začali vytvářet i šance. Do druhého poločasu vstoupili domácí ještě lépe, než skončili poločas první, ale z velkého tlaku se jim nepodařilo proměnit ani jednu šanci. A tak po dvaceti minutách přišla další lekce z produktivity hostů. Baník se v závěru utkání dokázal prosadit ještě dvakrát, proto první domácí utkání skončilo pro mladý tým Slovácka debaklem.

K dalšímu utkání zajíždí starší dorostenci v sobotu na půdu Plzně. Začátek utkání je ve 14:00.

neděle, 19. 11. 2017 14:26

Slovácko Plus: Stanislav Hofmann a Petr Reinberk před 3 hodinami
Slovácko Plus: Stanislav Hofmann a Petr Reinberk

Slovácko v poháru pojede do Jablonce včera, 12:32