U19 nestačila na Spartu Praha

pondělí, 09.03.2015 21:43

U19: 1.FC Slovácko : AC Sparta Praha 0:3 (0:3) - hráno 7.3.2015, 12:00 (stadion Širůch)

Branky: 16´; 30´; 39´ Pulkrab

ŽK: Rezek

Sestava:  Červinka – Flasar, Škubník, Síleš, Fojtášek - Heřmánek (53´Křivánek), Machalík, Sadílek - Vinkler (68´Mareš), Vaďura, Rezek (53´Martiš)

Hodnocení: Druhé domácí utkání za sebou odehráli dorostenci Slovácka na umělotravnatém hřišti na Širůchu, tentokrát se Spartou Praha. První půle nabídla atraktivní fotbal s rozdílným řešením finální fáze. ZatímcoSlovácko si vytvářelo více šancí než hosté, ale jejich využívání bylo nulové, Sparta potrestala každé individuální zaváhání domácích. Druhý poločas Sparta hrála ještě více defenzivněji, a proto už ve druhém poločase nebylo k vidění tolik šancí ke vstřelení branky. A tak další domácí utkání skončilo pro Slovácko U19 tentokrát bez zisku bodu.