U19: Olomouc – Slovácko 1:0 (1:0)

pondělí, 28. 8. 2017 17:48

Na půdě Sigmy Slovácko nevstřelilo branku, naopak jednu obdrželo, a tak odjíždělo z Hané s prázdnou.

U19: SK Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko 1:0 (1:0)

Úvod zápasu byl jasně v režii domácího týmu. Domácí dobře kombinovali a hlavně měli lepší pohyb než hosté ze Slovácka, kteří byli ustrašení, bojácní a pasivní. A proto také domácí zcela zaslouženě šli ve 20.minutě do vedení, kdy střelu z 25 metrů brankář Kovář neudržel a domácí hráč míč dorazil do branky a vlastně zápas rozhodl.

Domácí i nadále pokračovali v tlaku, ale již bez gólového efektu, nastřelili už jen tyčku. Hosté ze Slovácka se otřepali až v poslední desetiminutovce, kdy konečně začali hrát svou hru, držet míč a být nebezpeční.

Do druhé půle Slovácko nastoupilo s jasným cílem, zvrátit nepříznivý stav a zanechat daleko lepší dojem než v 1.půli.

To druhé se určitě povedlo, Slovácko bylo lepším týmem celý druhý poločas, více drželo míč, lépe se pohybovalo a chyběl tomu jen vyrovnávací gól. Domácí už hráli jen na brejkové situace.

V 80.minutě neproměnil hostující Řehola obrovskou šanci na vyrovnání a proto všechny body má domácí tým.

Trenér T.Stýskal: Mrzí mě náš výkon v prvním poločase, kdy nám chybělo sebevědomí, větší drajv a ochota běhat. Ve druhém poločase jsme se zlepšili, začali více běhat, kombinovat, ale bohužel bez gólového efektu. Domácí vyhráli asi zaslouženě, jelikož měli více brankových příležitostí a fotbal se hraje na branky.

Sestava: Kovář – Olšanský, Miklík, Řihák, Jamný – Leskovjan, Chytil (70´Hrabina), Baran – Pernica, Furmánek (62´Řehola), Hajnoš (80´Janša)

Trenéři: T.Stýskal, J.Palinek, P.Drobisz

Další zápas

V dalším kole čeká Slovácko doma zápas s Baníkem Ostrava. Zápas se koná na stadionu Širůch 2.9.2017 v 10:30 hodin.

pondělí, 18. 9. 2017 17:26