U19 oplatila Teplicím porážku našeho A týmu

neděle, 5. 10. 2014 22:45

U19 : 1. FC Slovácko - Teplice 2:1 (1:0)  - hráno 04.10.2014, 13:00 (hřiště Širůch)

Branky: 1:0 24´ Machalík (Heřmánek);  2:1 87´ Vinkler (Rezek)  -  1:1 85´ Bílek

Sestava:  Semanko – Flasar, Suchý, Síleš, Mareš L. (83´Fojtášek) - Křivánek, Heřmánek (83´Ohnutek), Machalík  -  Martiš (68´Rezek), Vaďura (68´Zajíc), Vinkler (89´Hynčica)

Hodnocení: Tento víkend se, po více než měsíci, dorostenci Slovácka vrátili na travnaté hřiště na Širůchu a soupeřem jim byl celek z Teplic. Od první minuty se hrál ve Starém Městě velmi dobrý fotbal ve vysokém tempu. Oba týmy se snažili o ofensivní fotbal a zakončení se střídala na obou stranách. Do vedení šli domácí po proměněném přímém kopu Machalíkem již v prvním poločase a přesto, že po celou dobu utkání o zajímavé situace nebylo nouze, to nejlepší si oba týmy nechali nakonec. Nejprve hosté pár minut před koncem dokázali vyrovnat, ale Slovácko se nepoložilo a v samém závěru po pěkné akci Machalíka s Rezkem dorazil odražený míč do sítě Vinkler a stanovil tak konečný výsledek utkání.

Příští utkání sehraje naše U19 v sobotu 11.10. od 14:00 na hřišti Mladé Boleslavi.

čtvrtek, 15. 11. 2018 19:59

MOL CUP: Slovácko prohrálo v Liberci 0:1 čtvrtek, 15. 11. 2018 19:18
MOL CUP: Slovácko prohrálo v Liberci 0:1

Nový trenér Svědík před prvním zápasem středa, 14. 11. 2018 22:00