U19 otočila zápas s Baníkem Ostrava

úterý, 11.11.2014 22:25

U19: 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 2:1 (0:1) - hráno 11.11.2014, 11:00 (hřiště Širůch)

Branky:   52´ 1:1 Zajíc (pen);  72´ 2:1 Zajíc (Suchý, Machalík) - 39´ 0:1 Grote

Sestava:  Semanko  – Flasar, Suchý, Síleš, Mareš L. - Křivánek, Ohnutek (86´Heřmánek), Machalík - Martiš (76´Hynčica), Vaďura (46´ Zajíc), Rezek (51´Vinkler)

Dnes byla na Širůchu odehrána dohrávka odloženého utkání našeho dorostu s Baníkem Ostrava a hrál se zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním byl aktivnější Baník a zaslouženě šel do vedení. Druhý poločas naši mladíci převzali iniciativu a dvěma brankami Zajíce skóre utkání otočili.

Další utkání odehrají dorostenci proti vedoucímu celku tabulky Příbrami v sobotu 15.11.2014 v 13:30 hodin.