U19 podlehla Zbrojovce Brno

pondělí, 20. 4. 2015 21:54

U19: 1.FC Slovácko - FC Zbrojovka Brno 0:1 (0:0) - hráno 18.04.2015, 11:00 (stadion Širůch)

Sestava: Semanko – Flasar, Suchý, Škubník, Mareš - Křivánek (63´Ohnutek), Machalík, Sadílek - Vinkler, Vaďura, Michalec (63´Knap)

Hodnocení: V dalším kole 1.CLD přivítalo Slovácko soupeře z Brna. A utkání se hrálo ve svižném tempu. První poločas bylo Slovácko aktivnějším týmem, ale příležitosti si díky nepřesnostem v kombinaci vytvořilo pouze ze standardních situací. Ve druhém poločase se hrálo mnohem více bojovněji se spoustou soubojů, čemuž odpovídal velký počet faulů a následně počet žlutých karet. Tak o výsledku utkání rozhodla potrestaná chyba domácích v rozehrávce.

V následujícím kole přivítají kluci z U19 na domácím hřišti celek Hlučína. Zápas se uskuteční v sobotu 25.4. od 11:00 na stadionu Širůch ve Starém Městě.