neděle, 11. 9. 2011 13:36

„U19“ – Slovácko nedokázalo vstřelit branku

6. kolo1.CDL

1.FC SLOVÁCKO – České Budějovice 0:1 (0:1)

Hráči Slovácka vstoupili do utkání aktivně, snažili se kombinovat a tvořit si brankové příležitosti. To se ale v prvním poločase nedařilo, až na střelu Hanáka, které scházela přesnost. Naproti tomu hosté podnikali nebezpečné protiútoky z dobře zabezpečené obrany, z čehož dokázali ve 31. minutě vstřelit jedinou branku utkání – 0:1.

Ve druhé půli se Slovácko snažilo o výsledkový obrat utkání a dobývalo branku hostí. Brankové příležitosti ale končili na nedůrazu a nepřesnosti v zakončení a výborném brankáři Českých Budějovic. Hosté opět hrozili z rychlých protiútoků, které však domácí brankář dokázal pokrýt.

Sestava: Urbánek – Foltýn, Křivánek, Banasik, Břečka – Zůbek (Dolina), Trávník, Bartoš, Pochylý (Groulík) – Hanák (Lipoti), Haša

Trenéři: Jan Kameník, Stanislav Vajčner

V následujícím kole se představí hráči Slovácka v sobotu na půdě Slávie Praha.

neděle, 19. 11. 2017 14:26