U19 porazila MTK Budapešť 2:1

pondělí, 22. 1. 2018 08:38

Velice kvalitní utkání s velice kvalitním soupeřem z Maďarska.

Hned od úvodních minut se hrálo ve vysokém tempu. Obě mužstva se v úvodu nešetřila a bylo k vidění i několik slušných fotbalových momentů.

Postupem času jsme dokázali čím dál lépe zachytávat rozehrávku soupeře a dostávat se do dobrých brankových příležitostí. Bohužel naše efektivita nebyla příliš velká, a tak jsme vyhráli první poločas pouze 1:0.

V druhém poločase jsme byli aktivnější a znovu se dostávali do šancí. Bohužel jsme inkasovali z ojedinělé akce soupeře.

Následně se hra i díky tomuto inkasovanému gólu vyrovnala. Tento projev hry vydržel až do samého závěru utkání.

My jsme ale nakonec v utkání byli šťastnějším týmem a díky brance Šánka jsme utkání vyhráli 2:1.

U19: 1. FC Slovácko – MTK Budapešť 2:1 (1:0)

Branky: Hajnoš, Šánek

Sestava: Horáček – Olšanský (70‘ Jahoda), Miklík (70‘ Janík), Řihák (70‘ Jurák), Jamný (70‘ Kočíš)– Leskovjan, Baran (70‘ Pavlíček), Krejčík (60‘ Chytil) – Tomaštík, Řehola (60’ Šánek), Hajnoš

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

Příští zápas

Dalším soupeřem Slovácka v přípravném období bude soupeř z Vítkovic. Utkání se hraje v neděli 28. 1. 2018 od 10:00 na Širůchu. Přijďte nás podpořit.

středa, 10. 10. 2018 20:50