U19 porazila Sigmu Olomouc

pondělí, 2. 3. 2015 08:51

U19: 1.FC Slovácko - SK Sigma Olomouc 3:1 (2:0) - hráno 27.02.2014, 11:00 (Širůch)

Branky: 14´ 1:0  Vinkler (Machalík);  41´ 2:0 Vaďura (Sadílek); 54´ 3:0 pen. Machalík (Rezek) - 63´ 3:1 Seibert

ŽK: Machalík

Sestava:  Semenko – Flasar, Suchý, Síleš, Fojtášek - Křivánek (68´Ohnutek), Machalík (85´Heřmánek), Sadílek (88´Škubník) - Vinkler, Vaďura (75´Martiš), Rezek (70´Mareš)

Hodnocení: První domácí utkání odehráli hráči Slovácka U19 s moravským rivalem Sigmou Olomouc a od začátku se hrálo ve velkém tempu. První poločas se hrál způsobem nahoru – dolů, ale šance si vytvářeli pouze hráči Slovácka. Hned v úvodu po rychlé individuální akci Machalíka střílel z brankového území Vaďura, ale jeho střelu vyrazil Spurný a odražený míč poslal Křivánek mimo soupeřovu branku. Z další akce už byli domácí úspěšní, to když po Sadílkově pasu a zpětné přihrávce Machalíka, vymetl všechny pavučiny Olomoucké branky krásnou střelou z 25 metrů Vinkler. Další šance Slovácka nebyly dlouho využity, ty největší měli oba krajní obránci. Nejprve Fojtáškovu střelu výborně vyrazil brankář Olomouce a střela Flasara se mezi tyče nevešla. Přesto se naši dorostenci dočkali navýšení skóre ještě do poločasu, to když se po další individuální akci Machalíka a důrazném napadání Sadílka, dostal k odraženému míči Vaďura a střelou k tyči přidal druhou branku utkání. Druhý poločas začal stejně jako první, a to aktivitou našeho dorostu a odměnou domácím bylo navýšení skóre po proměněné penaltě na Rezka Machalíkem. Slovácko dostalo vzápětí míč ještě jednou do sítě, ale branka nebyla uznána. Poté devatenáctka začala více chybovat při rozehrávce a díky tomu se do hry dostala více hostující Sigma. Z čehož vyplynula i poslední, snižující branka zápasu po krásné akci Seiberta.

Následující zápas:

U19: 1.FC Slovácko - AC Sparta Praha (1.CDL) sobota 7.3.2015, 13:00 stadion Širůch

neděle, 17. 11. 2019 20:00