U19 přivezla z Jablonce vítězství

úterý, 31. 3. 2015 10:39

U19: FK Baumit Jablonec - 1.FC Slovácko 0:3 (0:1) - hráno 28.03.2015, 14:00 (Mozartova, Jablonec)

Branky: Sadílek, Vaďura, Rezek

Sestava:  Semanko (46´ Červinka) – Flasar, Suchý, Síleš, Mareš - Ohnutek (83´ Škubník), Machalík, Sadílek - Vinkler (77´ Martiš), Vaďura (83´ Heřmánek), Rezek

Hodnocení: Slovácko odehrálo další utkání na půdě svého tabulkového souseda Jablonce a od začátku byli hosté aktivnější. Slovácko dobře kombinovalo a hned v patnácté minutě prolomilo dlouhé čekání na vstřelenou branku, to když se krásně trefil Sadílek. Vstřelený gól hostům pomohl k udržení ofenzivní aktivity, kterou na začátku druhého poločasu potvrdili dalšími vstřelenými brankami a zaslouženě si odvezli tři body.