U19 přivezla z Plzně bod

neděle, 9. 11. 2014 23:25

U19: Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko  2:2 (0:1) - hráno 07.11.2014, 14:00 (hřiště Luční)

Branky:   48´ 1:1  Průcha;  58´ 2:1 Ruml    -  16´ 0:1 Machalík (Křivánek);  88´ Síleš (Suchý)

Sestava:  Semanko  – Flasar (85´Hynčica), Suchý, Síleš, Mareš L. (75´Fojtášek) - Křivánek, Ohnutek (70´Heřmánek), Machalík - Zajíc, Vaďura (55´ Martiš), Vinkler (70´ Rezek)

Páteční předehrávka dalšího kola zavedla dorostence Slovácka na stadion Luční v Plzni, kde na umělé trávě odehráli utkání s tamní devatenáctkou. A hrál se fotbal dobré kvality. Úvod patřil hostům a díky dobré kombinaci si vytvářeli převahu a příležitosti. Zaslouženě šli do vedení po krásné přihrávce Křivánka a důrazu Machalíka, který vstřelil první branku utkání. V závěru poločasu převzala iniciativu Plzeň a pokračovala v ní i ve druhém poločase. Nakonec zaslouženě domácí výsledek zápasu otočili během prvních 15 minut druhé půle. V závěru Slovácko hru více zjednodušilo a po standartní situaci vyrovnalo na konečných 2:2.