neděle, 23. 10. 2011 17:33

„U19“ – Slovácko nezvládlo druhý poločas

V 12. kole 1. dorostenecké ligy sehráli hráči 1.FCS utkání na Bohemians 1905.

Bohemians 1905 - 1.FC SLOVÁCKO 3:1 (0:1)

Utkání dvou zcela rozdílných poločasů. První půle se odehrála v režii Slováckých dorostenců, kteří na těžkém terénu dokázali soupeře přitlačit na jeho vlastní polovinu, kombinovat a tvořit si brankové příležitosti. Proměněna byla ale pouze jedna v 10. minutě po individuální akci Kováře. Další šance Haši, Trávníka nebo Pilky vlivem nepřesnosti nebo slabého důrazu zůstaly nevyužity.

V druhé půli se hra změnila. Domácí zvýšili svoji aktivitu a ve 47.minutě dokázali srovnat po individuální chybě obrany Slovácka – 1:1. Nadále začali hosté zbytečně ztrácet míče a nechávali soupeře přecházet do rychlých protiútoků. V 50. minutě strhli domácí hráči vedení na svoji stranu, které poté pojistili vítěznou brankou v 73. minutě.

Dorostenci Slovácka tentokrát doplatili na neproměnění šancí v první půli.

Branky: Kovář

Sestava: Urbánek – Groulík, Břečka, Pilka, Hladiš – Machač (Kübl), Banasik, Trávník, Bartoš (Zůbek) – Kovář, Haša

Trenéři: Jan Kameník, Stanislav Vajčner

V následujícím kole sehrají hráči Slovácka utkání na domácí půdě ve středu v 11. hodin proti Teplicím.