U19: Prohrála na Slavii 2:0

úterý, 18. 9. 2012 09:28

Slovácko vstoupilo do utkání nervózně. Docházelo ke zbytečným ztrátám zejména uprostřed hřiště, čehož soupeř využíval k rychlým protiútokům. Ve 24. minutě jeden z nich dotáhli domácí do brankové podoby, kdy odraženou střelu vyrazil Vejmola na kopačku hráče Slávie, který zakončil do prázdné branky. Nadále byli domácí hráči lepším týmem.

Do druhé půle vstoupilo Slovácko více odvážně, místy dokázalo hru srovnat a vytvořit si brankovou příležitost. Slávia ale pokračovala v kvalitním výkonu a v 65. minutě po kombinační akci zvýšila na 2:0. Slovácko dále bojovalo a snažilo se o vyrovnání. V 75. minutě vstřelilo branku, ale pro postavení mimo hru nebyla uznána. Do konce utkání se již skóre neměnilo.

SK Slavia Praha - 1.FC SLOVÁCKO   2:0
Sestava: Vejmola – Rusňák, Bucala(Kozubík), Řepka, Palička – Michna, Machač, Ťok(Směřička) -  Kübl (Hanák),Andreou, Janečka(Fojtášek)

Trenéři: Jan Kameník, Jiří Kowalík