U19 prohrála na úvod jara v Hlučíně

pondělí, 5. 3. 2012 08:44

Do prvního utkání jarní části sezóny nevstoupili hráči Slovácka šťastně. V úvodu utkání se po vlastních chybách zbytečně dostali pod tlak domácích hráčů, ze kterého poté pramenily brankové příležitosti. Hře Slovácka scházel pohyb, přesnost a důraz v osobních soubojích. Ve 41. minutě zúročili domácí svoji převahu a dokázali se prosadit po standartní situaci – 1:0.

Do druhé půle nastoupilo Slovácko s větší aktivitou a přesnější hrou, ze které pramenili dvě vyložené šance. V samostatném průniku se ale neprosadil Banasik, ani Zůbek. V tom domácí využili zaváhání obrany Slovácka a zvýšili na 2:0. O chvíli později se prosadili domácí naposledy, kdy se zvýšili po standartní situaci – 3:0. Hráči Slovácka však nerezignovali a začali se tlačit více před branku domácích. Následné vyložené šance Haši, Zůbka a Bartoše zůstaly neproměněny a tak se skóre měnilo až po faulu na Hašu v pokutovém území. Tentýž hráč snížil v 84. minutě na 1:3, o chvíli poté se prosadil v 88. minutě z rohu Pilka. Slovácko se dále tlačilo před branku domácích, ale vyrovnat se mu nepodařilo.

Hlučín - 1.FC SLOVÁCKO  3:2
Branky: Haša, Pilka

Sestava: Vejmola – Břečka, Křivánek, Lipoti (Prajza), Hladiš – Zůbek, Banasik, Pilka, Bartoš, Hanák (Kübl) - Haša

Trenéři: Jan Kameník, Stanislav Vajčner

Příští utkání sehrají nejstarší dorostenci Slovácka na domácí půdě proti celku Olomouce 10.3. v 11.00 na stadionu Širůch.

neděle, 13. 8. 2017 17:35