U19 prohrála v Budějovicích 2:1

pondělí, 02.04.2012 09:42

Slovácko vstoupilo do utkání výborně, vytvořilo si územní převahu a hned ve 3. minutě vstřelilo branku. Po individuální akci se dokázal prosadit Kübl – 0:1.

Hráči Slovácka byli nadále aktivní a dobře kombinovali. Finální fázi ale scházel klid a větší přesnost.

Ve druhé půli se ale Slovácko dostalo pod tlak domácích hráčů. Z toho pramenila vyrovnávající branka v 53. minutě, 1:1.

Slovácko hru vyrovnalo, ale v 73. minutě domácí z rychlého protiútoku opět skórovali – 2:1. Slovácko přidalo a snažilo se nepříznivý stav zvrátit. Domácí hráči ale vítězství uhájili.

České Budějovice - 1.FC SLOVÁCKO 2:1
Branka: Kübl

Sestava: Vejmola - Břečka, Pilka, Řepka, Prajza - Zůbek (Machač), Banasik, Bartoš, Kübl - Haša, Fojtášek (Groulík)

Trenéři: Jan Kameník, Stanislav Vajčner

Příští utkání sehrají nejstarší dorostenci Slovácka na domácí půdě proti Slávii Praha ve středu 4.4. ve 14. hodin.