U19: 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 1:1 (0:1)

Hráno 18.10.2014, 12:00 (hřiště Širůch)

Branka domácích:    90´ 1:1 Martiš (Síleš)

Sestava:  Nemrava  – Holík (85´Fojtášek), Škubník, Síleš, Mareš L. - Křivánek, Heřmánek (62´Martiš), Machalík - Rezek, Vaďura, Vinkler

V dalším utkání narazili domácí hráči na tým z Prahy, a to na klokany z Vršovic a ukázalo se, že jejich postavení v tabulce neodpovídalo jejich výkonu na hřišti. Slovácko narazilo na velmi dobře fyzicky připraveného a houževnatého soupeře, přes kterého se těžko dostávali šancí. Přestože se utkání pro náš tým nevyvíjelo dobře, to když jsme po prvním poločase prohrávali. Dokázali naši hráči vybojovat aspoň remízu, a to brankou Martiše z poslední minuty.

V dalším utkání zavítají dorostenci Slovácka v sobotu 25.10. do Liberce. Začátek utkání ve 14:00.