U19 rozstřílela Teplice

čtvrtek, 2. 6. 2011 14:51

Kanonáda nejstarších dorostenců

1.FC Slovácko - FK Teplice 6:2 (3:2)

V předposledním utkání jarní části se včera utkali nejstarší dorostenci s šestým týmem tabulky FK Teplice.
Vstup do zápasu měli domácí raketový, když po šesti minutách vedli 2:0 po brankách Haši a Bartoše. Výborně technicky připravení hosté však odpověděli ve 20.minutě, když pas za domácí obranu zužitkoval Benda – 2:1. Do půle ještě padly dvě branky. Nejprve Haša po signálu z rohu zvýšil na 3:1, ale tepličtí ve 40.minutě opět snížili na rozdíl jediné branky – 3:2.
Druhý poločas již zcela ovládli domácí dorostenci a postupně navyšovali skóre – v 55.minutě Kovář 4:2, o deset minut později docílil hattricku Haša 5:2 a účet podtrhl Stráník, který stanovil skóre na 6:2. Domácí hráči předvedli nejlepší jarní výkon a kromě výsledku potěšily také výkony věkem ještě mladších dorostenců Urbánka, Řepky a Břečky.

Góly: Haša 3, Kovář, Bartoš, Stráník.

Sestava: Urbánek – Prajza, Řepka, Křivánek, Břečka – Bartoš, Kolínek, Svízela, Stráník – Haša, Kovář. Trenéři: J.Kameník, S.Vajčner.
Střídali: Jeleček, Ondica, Zůbek.

U17 ztratila výhru před koncem utkání

1.FC Slovácko - FK Teplice 2:2 (0:0)

Smolný zápas sehráli mladší dorostenci, když se sousedem v tabulce dokázali ve druhém poločase obrátit nepříznivé skóre, ale deset minut před koncem po nedorozumění v obraně inkasovali vyrovnávací gól.

Góly: Janečka, Kübl
Sestava: Vejmola – Jankůj, Kozubík, Pilka, Skovajsík – Groulík, Machač, Trávník, Kübl – Hanák, Tesař. Trenéři: M.Hlahůlek, V.Uhlíř.
Střídali: Janečka, Kutěj, Sasínek, Ťok