U19 FC Vysočina Jihlava - 1.FC Slovácko 2:2 (0:2)

Sestava: Heča Milan - Habanec Jakub, Mikulica René, Daníček Vlastimil, Horák Martin, Ondica Michal (46.Pochylý Jan (63. Malý Lukáš), Franta Ondřej, Holý Jakub, Jeleček Tomáš - Hlúpik Filip, Haša Roman (89.Bančák Patrik)

Góly + čas :
34. Ondica 0:1
36. Jeleček 0:2

Komentář utkání :
V první mistrovském utkání na hřišti kvalitního soupeře jsme získali bod. Podle průběhu jsme mohli vyhrát, ale ve druhém poločase jsme nedokázali lépe kombinovat a neproměnili jsme dvě šance (Jeleček, Haša), které by utkání rozhodli.

Ve 34. po hezké kombinační akci, kdy Hlúpik kolmou přihrávkou v pravém křídelním prostoru našel Frantu a po jeho centru Ondica vstřelil náš první gól jarní části sezóny 0:1. Ve 36. po střele Jelečka na první tyč jsme vedli 0:2. V 66. po akci z křídelního prostoru domácí snížili na 1:2. V nastaveném čase po přímém kopu soupeř vyrovnal.
Trenér: Anton Mišovec

U17 FC VYSOČINA - 1.FC SLOVÁCKO 3:2 (1:1)

Sestava: Motyčka - Hladiš, Michna, Lipoti, Forro - Fránek (56´ Jakůbek), Banasik (70´ Bartoš),Křivánek - Kovář, Fojtášek (56´ Sladký)