U19 se Slavií body nezískala

pátek, 27.03.2015 09:33

U19

1.FC Slovácko - SK Slavie Praha 0:2 (0:0); hráno 21.3.2015 13:00 hodin, stadion Širůch

Sestava: Semanko - Flasar, Škubník, Síleš, Mareš - Ohnutek (80´Fojtášek), Heřmánek (68´ Pěnička), Machalík - Martiš, Vaďura, Vinkler (68´Janík)

Hodnocení: Ihned po utkání se Spartou přivítal náš dorost na umělé trávě dalšího pražského soka Slávii. A hrálo se velmi dobré utkání ve vysokém tempu, které se v první poločase vyznačovalo spoustou neproměněných šancí a které rozhodla nešťastná vlastní branka Flasara. V závěru utkání, kdy se domácí snažili utkání vyrovnat, otevřeli hru natolik, že inkasovali v devadesáté minutě ještě podruhé.

K dalšímu utkání zajíždí naše U19 v sobotu 28.3. na hřiště Jablonce.

sobota, 30.05.2020 21:20