U19: Slovácko jede z Vysočiny bez bodu

neděle, 5. 3. 2017 06:35

I když Slovácko v Jihlavě dvakrát vedlo, tak nakonec starší dorost Slovácka prohrál 2:3 a neveze z Vysočiny žádný bod.

Do vedení šlo Slovácko v 17. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil hlavou Tischler – 0:1. Stejný výsledek svítil na světelné tabuli i o poločasové přestávce.

V 57. minutě domácí vyrovnali, ale v 68. minutě Slovácko znovu vedlo, když se po individuální akci prosadil Jakub Rezek 1:2.

O osudu utkání nakonec rozhodly dvě slepené branky ze 75. a 77. minuty. Obrana Slovácka nejprve nepokryla rychlý brejk soupeře a následně domácí přidali branku po rohovém kopu.

Další branky již na Vysočině nepadly, a tak Slovácko prohrálo 2:3.

U19: FC Vysočina Jihlava – 1.FC Slovácko 3:2 (0:1)

Branky: 57. Průša, 75. Smejkal, 77. Vrzal – 17. Tischler, 68. Rezek

Karty: 54. Dujmovič, 68. Smejkal – 41. Čajka

FC Vysočina Jihlava: Konrád – Smejkal (87. Pejřimovský), Karmazín, Dujmovič, Bojo (74. Časta), Průša (70. Křivánek), Fikar (70. Svoboda), Křišťál, Mikuška, Lorenc (80. Kafoněk), Vrzal

1.FC Slovácko: Trmal – Miklík, Olšanský (84. Gabčo), Tkáč, Tischler, Pospíšil, Čajka, Janša, Rezek, Krejčík (77. Řihák), Kohút (57. Leskovjan)

neděle, 14. 1. 2018 09:06