Home | Kontakty | 1.FC Slovácko na Facebooku1.FC Slovácko na Google+1.FC Slovácko na Twitteru

U19: Slovácko nezvládlo závěr utkání s Olomoucí

pondělí, 12.3.2012 08:54
Roman Haša proniká do vápna Olomouce

1.FC SLOVÁCKO  - Sigma Olomouc 2:3

Do utkání vstoupili domácí hráči aktivně, ale byli to hosté, kteří se po individuální akci již v 11. minutě ujali vedení 0:1. Slovácko přidalo, zlepšilo pohyb a kombinaci a ve 21. minutě po přesné kombinaci dokázalo srovnat Bartošem 1:1. Do konce poločasu se hra odehrávala spíše ve středu hřiště s mírnou převahou Olomouce.

Na začátku druhé půle Slovácko zbytečně přenechalo iniciativu hostujícímu celku, který toho dokázal využít a brankou v 53. minutě se dostal znovu do vedení. Následně byl po hrubém faulu vyloučen hráč Sigmy Olomouc. Domácí zabrali a v 70. minutě snížili po rohovém kopu na 2:2. Početní převaha se postupně začala projevovat. Slovácko dobře kombinovalo, ale pouze po hranici pokutového území. Hře scházela myšlenka a finální fáze. V závěru utkání domácí hráči neproměnili vyloženou brankovou příležitost a naopak inkasovali z pokutového kopu po zbytečném faulu.

Branky: Bartoš, Haša

Sestava: Urbánek – Břečka, Lipoti, Pilka, Foltýn – Machač, Banasik, Bartoš, Prajza (Fojtášek) – Haša, Hanák (Michna)

Trenéři: Jan Kameník, Stanislav Vajčner

Příští utkání sehrají nejstarší dorostenci Slovácka na půdě Baníku Ostrava v pátek ve 12. hodin.