U19: Slovácko porazilo Sigmu Olomouc 3:0

pondělí, 12. 3. 2018 08:35

Velice kvalitní utkání proti velice kvalitnímu soupeři.

Již od úvodních minut se hrálo ve vysokém tempu s šancemi na obou stranách. V prvním poločase se nám podařilo několikrát soupeře zatlačit a dostat se do dobrých brankových příležitostí. Jednu z mnoha šancí využil Kohút a poločas jsme vyhráli 1:0.

V druhém poločase nás soupeř zatlačil a vytvořil si několik dobrých příležitostí, ve kterých nás podržel brankář Horáček. Soupeř postupem času začal hrát víc na riziko a nám se otevírala možnost pro rychlé protiútoky. Jeden z takových proměnil Pernica a i díky tomuto gólu na 2:0 jsme dovedli utkání do vítězného konce.

V závěru se ještě spektakulárně trefil Leskovjan a 3 body zůstaly doma.

U19: 1. FC Slovácko – Sigma Olomouc 3:0 (1:0)

Branka: Kohút, Pernica, Leskovjan

Sestava: Horáček – Olšanský, Miklík, Řihák, Jamný – Leskovjan, Krejčík (74‘ Baran), Kohút – Pernica, Řehola (69‘ Šánek), Hajnoš (76‘ Tomaštík)

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

Další mistrovské utkání se hraje ve čtvrtek 15. 3. 2018 od 11:00 v Ostravě proti Baníku.

neděle, 11. 11. 2018 15:28