pondělí, 1. 9. 2014 18:27

U19: 1.FC Slovácko - FK Jablonec 0:1 (0:1) - hráno 30.08.2014, 13:00 (Širůch)
Branka: 20. Michalík

Sestava:  Červinka – Flasar, Škubník (78´Suchý), Síleš, Petrucha (88´Hynčica)   -  Křivánek, Heřmánek (64´Vinkler), Machalík  -  Rezek, Vaďura (70´Minář), Martiš (70´Mareš .)

Dorostenci Slovácka odehráli svůj čtvrtý zápas letošní sezóny na domácím trávníku a poprvé doma neuhráli ani bod. Utkání mělo dva odlišné poločasy. V prvním poločase naši dorostenci tvořili spoustu chyb, zejména při postupném útoku a snadno se tak připravovali o míč a dávali soupeři příležitosti k rychlým protiútokům, z jednoho z nich hosté vstřelili vítěznou branku. Druhý poločas Slovácko přidalo na důrazu, na rychlosti hry i přesnosti a vytvořilo si herní převahu, kterou však nepřetavilo ve větší počet příležitostí tak aby stav utkání otočili. Již tento pátek bude mít naše „19“ možnost reparátu, kdy ve 12:00 hodin bude hrát své další mistrovské utkání u vedoucího týmu tabulky na hřišti v Karviné.