U19: Slovácko prohrálo v Brně

pondělí, 8. 10. 2012 09:26

Slovácko vstoupilo do utkání dobře sehranou standardní situací, kdy si na míč Machače naběhl ve 3. Minutě Fojtášek a otevřel skóre utkání - 0:1. V následujících chvílích byla hra vyrovnaná, přesto stačili domácí podobně gólově odpovědět, kdy po standardní situaci z křídelního prostoru srovnali v 25. minutě na 1:1. Do konce poločasu se skóre utkání nezměnilo.

Do druhé půle ovšem vstoupili lépe domácí hráči, kteří ve 49. minutě využili svého důrazu v pokutovém území a zvýšili na 2:1. Slovácko v ten moment nehrálo dobře. Zbytečně ztrácelo míče ve středu pole a nedokázalo se dostat do útočné fáze. V65 minutě navíc domácí střelou ze střední vzdálenosti zvýšili na 3:1. Po této brance hra Slovácka ožila a hosté začali ohrožovat branku soupeře. V 90. Minutě dokázal po pěkné akci snížit Tesař. Závěrečný nápor vyvrcholil střelou Rusňáka, který ale odkrytou branku netrefil.

Zbrojovka Brno - 1.FC SLOVÁCKO 3:2
Branky: Fojtášek, Tesař

Sestava: Vejmola – Rusňák, Palička, Bucala, Holík – Hanák (Slaný), Machač, Směřička (Ťok) Fojtášek (Tesař), Michna  -  Janečka

Trenéři: Jan Kameník, Jiří Kowalík