U19: Slovácko remizovalo s Pardubicemi 1:1

úterý, 21. 11. 2017 08:24

Slovácko remizovalo v základní hrací době 1:1, přičemž na penalty se našim klukům nevedlo a dva body si tak připsal soupeř.

U19: 1. FC Slovácko – FK Pardubice 1:1 (0:0); 3:5 penalty

V utkání na umělém povrchu se v prvním poločase obě mužstva nedokázala prosadit.

Šance na skórování byly na obou stranách, ale marná snaha znamenala poločas 0:0 i společně s fotbalovou krásou.

Hned na začátku druhého poločasu se podařilo Pardubicím vstřelit branku, která nás donutila k daleko vyšší aktivitě a větší snaze.

Od inkasované branky jsme byli lepším týmem na hřišti, jak v kombinaci, tak v množství příležitostí. Tato aktivita a snaha se nám vyplatila v 73 minutě, kdy jsme vyrovnali na 1:1.

Bohužel i když jsme pokračovali v tlaku, další branku jsme nepřidali a utkání v normální hrací době remizovali.

V následném penaltovém rozstřelu jsme byli méně úspěšní a prohráli jsme.

Branka: Řehola

Sestava: Kovář – Olšanský, Miklík (90‘ Jahoda), Řihák, Jamný – Leskovjan, Baran (70‘ Krejčík), Kohút – Řehola, Janša (46‘ Tomaštík), Hajnoš

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

Příští zápas

V dalším kole čeká Slovácko utkání s Teplicemi. Utkání se hraje v pátek 24. 11. 2017 od 11:00 hod. v Litvínově. Přijďte nás podpořit.

pátek, 8. 12. 2017 15:08