U19: Slovácko remizovalo s Teplicemi 1:1

neděle, 6. 11. 2016 11:53

Dorost Slovácka remizoval s Teplicemi 1:1. V penaltovém rozstřelu byli hosté šťastnější.

1.FC Slovácko – Teplice 1:1 (1:1) na penalty 4:5

K vidění byl zápas dvou rozdílných poločasů, v prvním měli mírně navrch hosté z Teplic, ale do vedení šlo Slovácko, když ve 24. min. se po rohovém kopu prosadil Tkáč.

Těsné vedení ale hráči do přestávky neuhájili, ve 43. min. Šilhan prostřelil Trmala a vyrovnal na 1:1.

Druhý poločas byl fotbalově kvalitnější, aktivněji začali domácí, ale šanci Haniho zmařil hostující zadák na brankové čáře.

V dalším průběhu nebezpečně stříleli Řihák a Čajka, jejich střely jen těsně minuly cíl.

Po hodině hry pěknou akci Janši se Šmatelkou zakončoval Gabčo, ale jeho lob opět vykopával obránce Teplic z brankové čáry.

V závěru se k ohrožení branky domácích dostali i Tepličtí, ale Trmal obě příležitosti zmařil. V závěrečném rozstřelu byli úspěšnější hosté.

Sestava: Trmal – Olšanský, Čajka, Tkáč, Škubník, Hani (57. Gabčo), Janša (81. Salay), Leskovjan (54. Chytil), Krejčík (65. Šmatelka), Kohút, Řihák.

Trenér: Stýskal Tomáš

sobota, 16. 3. 2019 19:11