U19: Slovácko rozstřílelo Hlučín 7:2

sobota, 1. 10. 2016 19:26

Dorostenci Slovácka z kategorie U19 rozstříleli tým Hlučína a připsali si první tři ligové body.

U19: Slovácko – Hlučín 7:2 (4:1)

Až v 8. kole se naši hráči konečně radovali z výhry za tři body.

Začátky obou poločasů patřili soupeři a dvakrát se jim podařilo vstřelit úvodní gól.

To ale bylo z jejich strany vše a hru měli plně pod kontrolou svěřenci trenéra Stýskala. Na vedoucí branku Hlučína ze 14. min. hráči Slovácka zareagovali zlepšenou hrou a od 20. do 36. min. čtyřikrát skórovali zásluhou Tkáče, Janši z penalty, Tischlera a Gabča. Ten ještě v závěru první půle nedal penaltu.

Po přestávce hosté snížili na 4:2, ale naši reprezentanti v závěrečné čtvrthodině přidali další tři branky o které se postarali Tischler a dvakrát Janša.