U19: Slovácko vyhrálo na půdě Slavie Praha

úterý, 27. 2. 2018 21:25

První utkání po zimní pauze se odehrálo na půdě pražské Slavie.

Již od prvních minut proti nám stál velice silný soupeř, který nám svojí nátlakovou hrou dělal veliké potíže. Po náročném začátku jsme dokázali zachytit tempo utkání a dostávali jsme se i my do gólových příležitostí. I tak skončil první poločas remízou 0:0.

Hned v úvodu druhé půle, na nás soupeř znovu vyvinul tlak a dostával se do velkých příležitostí, které ale nedokázal proměnit i díky našemu štěstí.

Postupem času, stejně jako v prvním poločase, jsme se dokázali z tohoto tlaku soupeře dostat a i díky naší aktivitě jsme si vytvořili šance na vstřelení branky.

Zaváhání soupeře přišlo v polovině druhého poločasu, kdy se po asistenci střídajícího Šánka prosadil Kohút. I přes zvýšený tlak domácích a několika šancí, jsme utkání dovedli do zdárného konce a vyhráli jsme nakonec 1:0.

U19: SK Slavia Praha – 1. FC Slovácko 0:1 (0:0)

Branka: Kohút

Sestava: Horáček – Olšanský, Miklík, Řihák, Jamný – Leskovjan, Baran, Kohút – Pernica (87‘ Jahoda), Řehola (90‘ Janík), Hajnoš (70‘ Šánek)

Trenéři: Němčický P., Kohoutek R., Drobisz P.

Další mistrovské utkání se hraje v sobotu 3. 3. 2018 od 13:00 v Praze s Bohemians 1905. Přijďte nás podpořit.

středa, 20. 6. 2018 17:20