U19: Slovácko zdolalo České Budějovice 4:0

pondělí, 10. 9. 2012 09:46

Slovácko zahájilo utkání ofenzivně a hned v úvodu si dokázalo vypracovat vyložené brankové příležitosti. Andreou ale mířil nepřesně a Janečka míč v důležitém okamžiku neusměrnil.

V 5. minutě se Andreou dokázal individuálně prosadit a v koncovce se již nemýlil 1:0. Ve 14. minutě Janečka našel přesnou příhrou Kübla, který přešel přes obránce. Ten ho fauloval. Nařízenou penaltu Janečka proměnil 2:0.

O 4. minuty si na příhru za obranu naběhl Andreou, udělal kličku brankáři, který ho fauloval. Nařízenou penaltu opět proměnil Janečka 3:0.

Slovácko nadále hrálo aktivně a nutilo hosty často faulovat. Ve 37. minutě zahrával přímý volný kop Machač, hlavičkový souboj v pokutovém území vyhrál Palička a následně se do zakončení dostal Řepka 4:0.

Ve druhé půli byla hra o něco vyrovnanější. Přesto to byli domácí hráči, kteří se lépe pohybovali a drželi míč na svých kopačkách. Dostali se také do několika šancí, které ale nedokázali proměnil. Skóre utkání se ve druhé půli nezměnilo.

1.FC SLOVÁCKO – České Budějovice  4:0
Branky: Janečka 2, Andreou, Řepka

Sestava: Vejmola – Rusňák, Pilka (Bucala), Řepka, Palička – Michna (Směřička), Machač, Ťok, Kübl (Slaný)  –  Andreou (Fojtášek), Janečka (Tesař)

Trenéři: Jan Kameník, Jiří Kowalík

neděle, 14. 1. 2018 09:06