U19: Slovácko zvítězilo v Budějovicích 3:1

úterý, 2. 4. 2013 08:37

Dorostenci Slovácka nevstoupili do utkání šťastně a hned ve 3. minutě inkasovali branku 1:0. Z nepříznivé situace se ale dokázali zvednout. Na hřišti se začali lépe pohybovat, drželi míč a začali se tlačit před branku domácích.

V 23. Minutě našel Sadílek Ťoka, který překonal brankaře domácích 1:1. Následně na to přidali domácí a zatlačili Slovácko na jejich polovinu. Vyloženou šanci si ale vytvořit nedokázali. Na konci první půle Slovácko hru srovnalo.

Ve druhé půli už byli aktivnější hráči Slovácka. Dobře kombinovali a začali si tvořit brankové příležitosti. Machač střelou ze střední vzdálenosti nastřelil břevno.

Skóre se měnilo v 62. a 64. Minutě, kdy Sadílek 2 x vystřelil z hranice pokutového území a zvýšil na 1:3. V závěru utkání měli ještě domácí vyloženou brankovou příležitost, ale Vejmola byl pozorný.

České Budějovice - 1.FC SLOVÁCKO U19 1:3
Branky: Ťok, Sadílek 2
Vejmola – Rusňák, Řepka, Pilka, Palička – Machač, Holík – Ťok, Sadílek, Michna (Slaný) – Fotjášek (Janečka)

Trenéři: Jan Kameník, Jiří Kowalík

neděle, 19. 11. 2017 14:26